Hakkımızda

BİZ KİMİZ?


2019 yılında Kubilay Dinç  tarafından kurulan DINC ARCHITECT  Yapı İnş. Müt. Mim. Müh Ltd. Şti. mimarlık, iç mimarlık ve müteahhitlik hizmeti vermektedir. DINC Architect, hızla gelişen ve değişen yeni tasarım metodları ve güncel malzeme bilgisini; inşaat ekonomisi ile estetik ve fonksiyonellik bağlamında birleştiren ve gelecek vizyonu ile harmanlayan bir tasarım sürecini benimsemiştir. Bu doğrultuda yaratıcı ve işlevsel bir tasarımda farklı bakış açılarının gerekliliğine inanmaktadır.
Bu fikirden yola çıkarak, birbiri ile oldukça ilişkili 3 disiplini mimari, iç mimari ve inşaat mühendisliği bünyesinde toplayarak; tasarım, danışmanlık, proje geliştirme ve yönetimi, uygulama, kontrol ve taahhüt hizmetleri veren Dinç Architect, gerek yurt içi, gerek yurt dışında farklı büyüklük ve çeşitlilikte projeler gerçekleştirmektedir.
Amacımız, yalnızca yaratıcı ve özgün bir mimari değer oluşturmak değil; aynı zamanda işverenin yatırım ekonomisinin, tasarımın getirdiği katma değer ile optimizasyonunun sağlanmasıdır.

Müşteri Yorumları